Movies
Ratings
135
2012Rated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0