Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 1.5
FrequencyRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0