Titles you rated
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Impeachment: American Crime StoryRated ★ 4.0
The Summer I Turned Pretty Season 2Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
The Crown Season 5Rated ★ 3.5
Black BirdRated ★ 4.0
The Great Season 2Rated ★ 4.0
The GreatRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 2.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
A Small LightRated ★ 3.5
The StaircaseRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
The UndoingRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.5