Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0