Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 1.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 2.5