Movies
Ratings
129
Inside Out 2Rated ★ 4.5
One Week FriendsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
LightyearRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0