Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0