Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0