Titles you rated
ChappieRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0