Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.0
MY NEIGHBOR ADOLFRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 1.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0