Movies
Ratings
259
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0