Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0