Titles you rated
Hijack 1971Rated ★ 2.5
UnfaithfulRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 3.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
god`s MASTERPIECE the MovieRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 2.5- Where Would You Like to Go?Rated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0