Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.5
VolcanoRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0