Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Seven DaysRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0