Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Midnight Diner 2Rated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Before I FallRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
ElleRated ★ 2.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 2.5
A DayRated ★ 2.5
Warriors of the DawnRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5