Movies
Ratings
671
The WhaleRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Kim Min-young of the Report CardRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 3.5
CloseRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 5.0
Jealousy Is My Middle NameRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
The AnchorRated ★ 2.5
Level 16Rated ★ 2.5
Tokyo!Rated ★ 3.5