Movies
Ratings
243
ArmageddonRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
ClementineRated ★ 0.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Bourne SupremacyRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 3.0