Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0