Movies
Ratings
83
High School MusicalRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
A Single RiderRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 0.5
BluebeardRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0