Movies
Ratings
40
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0