Titles you rated
I Am SamRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
TorqueRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Horror StoriesRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.0