Movies
Ratings
24
The ChaserRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0