Titles you rated
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Wolf Creek 2Rated ★ 2.5
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 3.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
BurntRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.5