Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
Bagdad CafeRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 2.5
LavaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
FlippedRated ★ 2.5