Titles you rated
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.5
TyphoonRated ★ 1.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
My Bloody ValentineRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
Like a VirginRated ★ 3.5