Movies
Ratings
111
MatildaRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Mind GameRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 4.0
GantzRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 2.5