Titles you rated
SwiriRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0