Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0