Titles you rated
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
WantedRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5