Movies
Ratings
78
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0