Movies
Ratings
320
HappinessRated ★ 3.0
Dangerous MindsRated ★ 3.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0