Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0