Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 2.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5