Titles you rated
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0