Movies
Ratings
214
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0