Movies
Ratings
121
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0