Movies
Ratings
126
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0