Titles you rated
SpeedRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Lord of the FliesRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Dragon InnRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 5.0