Titles you rated
OldboyRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0