Titles you rated
Great ExpectationsRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
My Friend & His WifeRated ★ 2.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Killer JoeRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
We Are MarshallRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 2.0
The ChorusRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Mother and ChildRated ★ 2.0- The CureRated ★ 5.0