Movies
Ratings
50
Schindler's ListRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
MotherRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0