Titles you rated
It Might Get LoudRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 3.0