Movies
Ratings
188
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Pororo To The Cookie CastleRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0