Titles you rated
LoganRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0