Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Metal LordsRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5