Movies
Ratings
539
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Man on High HeelsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
The TreacherousRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0