Movies
Ratings
49
One DayRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5