Titles you rated
JumperRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 1.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 1.0
RampantRated ★ 0.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5