Titles you rated
Parallel MothersRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.0
ToscanaRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
TarRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0